Gunnar Brusewitz fåglar

433732

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Domherrar, signerad samt numrerad, mått ca 29x39 cm

Fack 29

Gunnar Brusewitz fåglar
Budhistorik (14 bud)
3013968
3014157
950
3013968
850
3013315
3013315
750

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.