Skåp

433730

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödmålat, beslag i mässing, två lådor, höjd ca 85, 91x59 cm

Sprickor, ytskador, hänglås saknas

Möbler, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 4

Skåp

Budhistorik (13 bud)
3014158
900
3014150
850
3014113
3014149
750
3014113
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.