Skåp

433729

SKÅP, Kina, 1900-tal, beslag i mässing, lövträ, öppningsbar top, höjd ca 93, 94x57 cm

Slitage, lås saknas

Möbler, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 21

Skåp

Budhistorik (13 bud)
3012788
900
3014106
850
3012788
3014105
750
3012788
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.