Omega armbandsur 1950-tal

433719

OMEGA armbandsur, modell Suverän, boett av stål, urtavla med romerska siffror, liten sekund, armbandslänk av stål, 1950-tal, Ø ca 34 mm exkl krona

Ej funktionstestad, bruksslitage, hårt sliten urtavla

Klockor/Ur, Herrklockor

Omega armbandsur 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
3014080
2 400
3013971
3003535
3013970
1 900
3003535
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.