Omega armbandsur 1950-tal

433719

OMEGA armbandsur, modell Suverän, boett av stål, urtavla med romerska siffror, liten sekund, armbandslänk av stål, 1950-tal, Ø ca 34 mm exkl krona

Ej funktionstestad, bruksslitage, hårt sliten urtavla

Klockor/Ur, Herrklockor

Omega armbandsur 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
3014080
2 400
3013971
3003535
3013970
1 900
3003535
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer