Soffbord design Börge Mogensen

433717

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, modell 5267, massiv ek, shakerunderrede, Fredericia Stolefabrik, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 150 x 74 cm

Bruksslitage, retuscherad torrspricka

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
3013910
1 800
3013404
1 700
3013907
1 700
3013404
1 600
3013292

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.