Soffbord design Börge Mogensen

433717

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, modell 5267, massiv ek, shakerunderrede, Fredericia Stolefabrik, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 150 x 74 cm

Bruksslitage, retuscherad torrspricka

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
3013910
1 800
3013404
1 700
3013907
1 700
3013404
1 600
3013292

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer