Gunnar Greiber oljemålning

433715

GUNNAR GREIBER (1919-2011), Skogsdunge, signerad Greiber, olja på duk, ca 46x46 cm

Tavelvagn 32

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3014227
3014223
1 900
3014224
1 900
3014223
1 800
3014218
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.