Erik Byström oljemålning

433714

ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Stilleben, monogramsignerad, a tergo signerad Byström, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 34x40 cm

Fack 44

Erik Byström oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3013463
850
3003518
3013462
750
3003518
700
3013461
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.