Barpallar design Friedrich Stuckenbröker

433700

FRIEDRICH STUCKENBRÖKER, barpallar, ett par, plast, fotstöd av förkromad metall, textilsits, 1970-tal, tillverkade av Lockhausen Plastik

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 5

Budhistorik (27 bud)
3013915
4 600
3013913
4 400
3013911
4 200
3013912
4 200
3013911

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer