Barpallar design Friedrich Stuckenbröker

433700

FRIEDRICH STUCKENBRÖKER, barpallar, ett par, plast, fotstöd av förkromad metall, textilsits, 1970-tal, tillverkade av Lockhausen Plastik

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 5

Budhistorik (27 bud)
3013915
4 600
3013913
4 400
3013911
4 200
3013912
4 200
3013911

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.