Lennart Nilsson fotografi

433697

LENNART NILSSON (född 1922): "Testosteron", signerad och daterad Lennart Nilsson -73, c-print monterat på pannå, 60x43 cm

Slitage, främst längs med kanternat, enstaka repor

Konst, Fotografi

Rum 21

Lennart Nilsson fotografi
Budhistorik (6 bud)
3013227
850
3013262
3013227
450
3012526
3012438

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.