Melody Brzezinski oljemålning

433680

MELODY BRZEZINSKI (född 1960): The hand, the eye, the word of the poet, triptyk, signerad, daterad 2005 a tergo olja på duk, (31x31) x 3

Geijersgatan 14, Göteborg

Melody Brzezinski oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3017546
3 200
3015879
3015879
3015311
3015311

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.