Melody Brzezinski oljemålning

433680

MELODY BRZEZINSKI (född 1960): The hand, the eye, the word of the poet, triptyk, signerad, daterad 2005 a tergo olja på duk, (31x31) x 3

Geijersgatan 14, Göteborg

Melody Brzezinski oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3017546
3 200
3015879
3015879
3015311
3015311

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer