Bord Josef Frank för Firma Svenskt Tenn

433673

JOSEF FRANK, bord, Svenskt Tenn, modellnummer 1073, fanérat i mahogny, två etage med låda i sargen, höjd 55, 100x48 cm

Skador, ett ben löst, lagningar

Möbler, Design

Rum 15

Budhistorik (5 bud)
3007914
1 700
3005721
1 600
3005721
3004760
3004517

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer