Max Papart färgetsning

433671

MAX PAPART (1911-1994): "Colorado", signerad och numrerad 26/75, färgetsning med carborundum och collage, 62x48 cm
Inköpt på Christer Dymling Fine Art, Birger Jarlsgatan 8 Stockholm

Fack 15

Max Papart färgetsning
Budhistorik (15 bud)
3004389
3014366
950
3004389
900
3014365
850
3004389

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.