Lena A Linderholm färglitografi

433670

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bildyta ca 76x57 cm

Fack 32

Budhistorik (12 bud)
3013788
900
3013220
850
3013004
3013219
3013004
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.