Ring 14 k vitguld med diamanter

433669

RING, 14 k vitguld, briljanter totalt ca 0,34 ct, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,7 g

Bruksslitage, fåtal repor

Guld/Smycken, Ringar

Budhistorik (16 bud)
3014347
2 400
3014344
3014269
3014268
1 600
3007820

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer