Ampel Karl Johan

433668

AMPEL, plåt samt mässing, 1800-talets första hälft, Karl Johan, för 3 ljus, invändigt elekrifierad, höjd ca 40 cm, diameter ca

Renoverad, borrad för el, slitage

Belysning, Taklampor

Rum 3

Ampel Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

3013917
3010794
3009994
3007845

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer