Ampel Karl Johan

433668

AMPEL, plåt samt mässing, 1800-talets första hälft, Karl Johan, för 3 ljus, invändigt elekrifierad, höjd ca 40 cm, diameter ca

Renoverad, borrad för el, slitage

Belysning, Taklampor

Rum 3

Ampel Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

3013917
3010794
3009994
3007845

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.