August Törsleff olja på duk

433666

AUGUST TØRSLEFF (1884-1968): Landskap med by och kyrka, olja på duk, signerad Törsleff, 36x52 cm

Med dedikation, duk med ytslitage

Konst, Äldre måleri

Rum 5

August Törsleff olja på duk

Budhistorik (4 bud)

3024283
600
3023763
550
3023345
500
3020954

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.