Salvador Dali etsning med kolorering

433665

SALVADOR DALI (1904-1989): Portrait de Ronsard, ur Les Amours de Cassandre, 1968, signerad Dali, E.A., etsning med handkolorering på japanpapper (med Dali prägelstämpel), 34,5x24,5 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 248

Fack 49

Budhistorik (14 bud)
3013303
3 400
3013252
3 200
3012714
3010309
2 800
3010308
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.