Frithiof Berglund oljemålning

433659

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Stilleben, signerad och daterad Frithiof Berglund -55, olja på duk, 39x46 cm

Frithiof Berglund oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3013250
1 700
3012433
1 600
3013249
3012433
1 400
3008654
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.