Stefano Beccari

433649

STEFANO BECCARI (Italien/Sverige född 1944): Fright night, monogramsignerad SB, akvarell/blandteknik, ca 61x39 cm

Tavelvagn 15

Stefano Beccari

Budhistorik (1 bud)

3004485
2017-01-11 13:07:39

2017-01-17 kl 19:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.