Birger Halling oljemålning

433648

BIRGER HALLING (1907-1996): Fritt efter Picasso, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 94x127 cm

PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Ytskada

Rum 22

Birger Halling oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3011183
3 400
3011182
3 200
3011013
2 600
3011012
1 400
3011011
1 300

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.