Stig Claesson litografi

433646

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Hammarby Idrottsplats, Kanalplan, signerad och daterad Stig Claesson -76, numrerad 55/300, litografi, ca 40 x 50 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 34

Stig Claesson litografi
Budhistorik (13 bud)
3011917
850
3011916
3011913
750
3011911
700
3011909
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.