Stig Claesson litografi

433646

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Hammarby Idrottsplats, Kanalplan, signerad och daterad Stig Claesson -76, numrerad 55/300, litografi, ca 40 x 50 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 34

Stig Claesson litografi
Budhistorik (13 bud)
3011917
850
3011916
3011913
750
3011911
700
3011909
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer