Månbord 1800-tal

433640

MÅNBORD, 1800-tal, svarvade ben, hjultrissor, fanérade med valnöt, svärtat skiva, höjd ca 76, diameter 122 cm

Senare bemålning, slitage

Rum 20

Månbord 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
3012578
3 400
3012517
3 200
3011286
3012508
2 800
3011286
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.