Väggspegel

433637

VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, fasettslipat glas, förgylld ram, höjd ca 78x58 cm

Speglar

Rum 2

Väggspegel
Budhistorik (15 bud)
3012593
950
3012761
900
3012593
850
3012760
3012593
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.