Bordslampor 1 par

433636

BÄCKLUNDS JÄRN OCH SMIDE, bordslampor, 1 par, 1960-tal, mässing och teak, höjd ca 38 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor 1 par

Budhistorik (12 bud)
3012670
2 800
3012671
2 600
3012670
2 400
3012624
3012420

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer