Marianne Ågren

433635

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Gungan", signerad, olja på duk, ca 140x110 cm

Rum 22

Marianne Ågren

Budhistorik (8 bud)
3005211
7 000
3005208
6 600
3005103
3005102
750
3005101
700

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.