Blombänk

433634

BLOMBÄNK med metallinsats, omkring 1900-talets mitt, teak, höjd ca 43, 136X51 cm

Bruksslitage

Rum 20

Blombänk

Budhistorik (19 bud)
3011890
3011592
3010247
3009341
950
3008772
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.