Marianne Ågren Skåne

433633

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Strandbild Skåne", signerad, olja på duk, ca 125x115 cm

Rum 18

Marianne Ågren Skåne

Budhistorik (11 bud)
3012114
7 200
3012105
7 000
3012110
6 800
3012105
6 600
3012103
6 400

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.