Piedestaler

433632

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, höjd 100 cm

Smärre lagningar

Diverse

Rum 19

Piedestaler

Budhistorik (16 bud)
3011760
3011717
950
3011373
900
3010675
850
3011372

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.