Ernst Fuchs Architectura Calestis

433628

ERNST FUCHS, "Architectura Calestis", -Images of the Hidden Prime of Styles", Salzburg, Österrike, Residenz Verlag, 1970, numrerad upplaga nr 133/200, innehållande etsningar, ca 30x30 cm

Smärre bruksslitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Budhistorik (10 bud)
3011829
3011822
750
3011820
700
3011819
650
3011818
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.