Ernst Fuchs Architectura Calestis

433628

ERNST FUCHS, "Architectura Calestis", -Images of the Hidden Prime of Styles", Salzburg, Österrike, Residenz Verlag, 1970, numrerad upplaga nr 133/200, innehållande etsningar, ca 30x30 cm

Smärre bruksslitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Budhistorik (10 bud)
3011829
3011822
750
3011820
700
3011819
650
3011818
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer