Ulf Gripenholm

433627

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Spegling, signerad och daterad Gripenholm 1976, 46/260, färglitografi, bildmått 45x40 cm, oramad

Hanteringveck

Rum 9, Vagga 4

Ulf Gripenholm
Budhistorik (1 bud)

3012165
2017-01-16 15:51:55

2017-01-16 kl 16:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.