Yvette Alde oljemålning

433622

YVETTE ALDE (1911-1967): "Nuit de Mai", signerad Y Alde, daterad ā tergo 1951, olja på duk, 65x82 cm

Smärre ytskador

Rum 22

Yvette Alde oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3012747
3012743
1 900
3012742
1 800
3012054
1 300
3008042

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.