Gustavianska stolar

433621

STOLAR, 1 par, 1800-talets början, gustaviansk provinsarbete, så kallad "Leksand modell", vitmålad, sitthöjd ca 42 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, klädsel med fläckar

Rum 21

Gustavianska stolar

Budhistorik (19 bud)
3012799
1 300
3012791
3012466
3011780
3012464
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.