Klaffbord 1800-tal

433620

KLAFFBORD, senempire, 1800-talets andra hälft, delvis i jakaranda/valnöt, 2 lådor samt 2 blindlådor, benavslut med hjultrissor, höjd 75, 110x84 cm exkl klaffar

Torrsprickor och bortfall

Rum 6

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3012059
600
3011884
550
3010205
500
3010205
3006518

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer