Fåtöljer Louis XVI-stil

433618

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, rygg samt sidostycken i rotting, klädsel av plysch, ben med kannelyrer, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, klädsel med smärre fläckar

Rum 21

Fåtöljer Louis XVI-stil

Budhistorik (16 bud)
3011782
3 600
3011841
3 400
3011782
3 200
3009303
3009303
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.