Ardy Strüwer färglitografi

433615

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad 144/300, färglitografi, ca 75x56 cm

Fack 15

Ardy Strüwer färglitografi

Budhistorik (10 bud)
3011352
1 600
3008556
3008556
3005364
3008552

Slutpris SEK:
1 600
165 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.