Jan Lundqvist färglitografi

433611

JAN LUNDQVIST (född 1935): Slottsbacken, signerad Jan Lundqvist, 184/290, färglitografi, bladmått ca 46x67 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 24

Jan Lundqvist färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3012407
600
3012161
550
3009596
500
3004247
450
3003938

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.