Elis Ryberg stockholmsmotiv

433610

Elis RYBERG (född 1919): "Utsikt mot Fåfängan", färglitografi, signerad Elis Ryberg, 302/360, ca 51x63 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 18

Elis Ryberg stockholmsmotiv
Budhistorik (16 bud)
3010847
3011852
3010847
950
3011787
900
3010847
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.