Helmer Osslund oljemålning

433609

HELMER OSSLUND (1866-1938):
Norrländskt landskap, signerad Helm. Osslund, olja på duk fäst på pannå, 21,5 x 30,5 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3014261
12 000
3013860
11 500
3013855
11 000
3009533
3003950

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.