Mona Huss Wallin färglitografi

433608

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterutsikt, signerad och daterad M Huss W,1994, färglitografi, 102/450, 64x46 cm

Fack 15

Budhistorik (14 bud)
3012083
3012257
950
3012083
900
3012256
850
3012083

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.