Mona Huss Wallin färglitografi

433606

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Växthus, signerad och daterad M Huss W,1996, färglitografi, 122/380, 64x46 cm

Fack 12

Budhistorik (18 bud)
3012169
3012180
3012169
3012162
950
3012155
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.