Karl Höglund färglitografi

433603

KARL HÖGLUND (född 1940): Cykeltur i röd klänning, signerad Karl Höglund, PT, färglitografi, bladmått ca 60x43

Fack 27

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (31 bud)
3012140
2 600
3012159
2 400
3012140
3012154
3012140
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.