Kristall

433587

SKÅL MED UNDERFAT, glas, 1800-talets första hälft, rutslipad, diameter ca 21-23 cm

Obetydlig nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 13

Kristall

Budhistorik (14 bud)
3012716
3012711
3012713
3012711
950
3012708
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.