Hasse Hasselgren

433580

HASSE HASSELGREN (1933-2002): Frihetsgudinnan, signerad och daterad -86, etsning HC, bildmått ca 44x33 cm

Hasse Hasselgren
Budhistorik (1 bud)

3004077
2017-01-11 01:40:25

2017-01-16 kl 21:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.