Silverbestick

433571

BESTICK, 30 dlr, silver, bestående av: 12 kaffeskedar, 2+4+5 kaffeskedar, 2 soppslevar, 4 bordsskedar, olika modeller och tillverkare, Sverige, Danmark, Storbritannien, vikt ca 712 g

Bruksslitage, repor, bucklor samt lagningar

Silver, Silverbestick

Monter 2

Silverbestick

Budhistorik (1 bud)

3003952
2017-01-10 22:54:06

2017-01-17 kl 20:39
Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.