Silverbestick

433571

BESTICK, 30 dlr, silver, bestående av: 12 kaffeskedar, 2+4+5 kaffeskedar, 2 soppslevar, 4 bordsskedar, olika modeller och tillverkare, Sverige, Danmark, Storbritannien, vikt ca 712 g

Bruksslitage, repor, bucklor samt lagningar

Silver, Silverbestick

Monter 2

Silverbestick

Budhistorik (1 bud)

3003952
2017-01-10 22:54:06

2017-01-17 kl 20:39
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer