M Pyk

433560

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad Madeleine, litografi, ca bildmått 27x21 cm

Spår efter bortsuddad dediktion

Fack 49

M Pyk
Budhistorik (2 bud)

3010447
3001697

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.