Silverbestick

433554

BESTICK, 21 dlr, silver, K. Anderson, knivblad i rostfritt stål, bestående av: 6 konfektskedar, sockertång, strösked, 2 uppsättningar salladsbestick, 1 par stekbestick, olivgaffel, fruktkniv, 2 såskedar, uppläggningssked, 2 serveringsskedar, vikt ca 1353 g

Bruksslitage, monogramgravyr, olivgaffel med importstämplar

Silver, Silverbestick

Monter 3

Silverbestick

Budhistorik (2 bud)

3003962
3 200
3003267

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.