Bernt Carlsson oljemålning

433551

BERNT CARLSSON (samtida): Landskap med träd, signerad och daterad B Carlsson 2001, olja på duk, ca 51x54 cm

Fack 7

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3013780
2 800
3014094
2 600
3013780
2 400
3013689
3013689

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer