Bernt Carlsson oljemålning

433551

BERNT CARLSSON (samtida): Landskap med träd, signerad och daterad B Carlsson 2001, olja på duk, ca 51x54 cm

Fack 7

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3013780
2 800
3014094
2 600
3013780
2 400
3013689
3013689

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.