Joakim Allgulander färglitografi

433550

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White spot", signerad Joakim Allgulander, numrerad 57/210, litografi, ca 36x30 cm

Fack 21

Budhistorik (14 bud)
3011883
1 900
3011875
1 800
3011661
1 700
3011874
1 600
3011661

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.