Bernt Carlsson oljemålning

433548

BERNT CARLSSON (samtida): Landskap, motiv från Bottna, Bohuslän, signerad och daterad Carl-12, olja på pannå, ca 40x50 cm

Fack 5

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3013826
550
3013598
500
3012934
450
3010215
3012933

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.