Bernt Carlsson oljemålning

433544

BERNT CARLSSON (samtida): Landskap, motiv från Bottna, Bohuslän, signerad och daterad Carl-12, olja på pannå, ca 40x50 cm

Fack 5

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3013257
3010221

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.